370 מילון ש"ח לטובת בניה של אלפי יחידות בהרחבות בישובים

בכתבה שפורסמה באתר דה מרקר פורסם כי משרד השיכון יעניק 370 מיליון ש"ח לטובת בניית אלפי יחידות דיור מדי שנה בהרחבות הקיבוצים והמושבים. ההצעה גובשה בהשתתפות ראשי זרוע הבנייה של גוש אמונים ובכירים בהתיישבות העובדת.

bannerAshdod_02v1

מאת: דוד רפאל מגדלי ההשכלה ת"א

מגדלי ההשכלה
לחצו להגדלה

כרגע ההחלטה לעידוד בניית אלפי יחידות דיור היא בגדר הצעה שכוללת גם תקציב וגם תמריצים והנחות על קרקעות חקלאיות, אשר תובא בשבועות הקרובים לאישור קבינט הדיור והממשלה.עלות התכנית לא כולל אובדן הכנסות המדינה מהקרקע, המוערכות בעשרות מיליוני שקלים נוספים בשנה.

בעקבות הכישלון בהעברת חוק מע"מ 0% לפני סיום מושב הקיץ בכנסת, נדחה גם הדיון בהצעה זו ועדיין לא נקבע מועד חדש לכינוסה. ההחלטה להרחיב את הבניה מגיעה על רקע בניה בהרחבות שאינן מקודמות על ידי הישובים ולכן הוחלט במשרד להציע מערכת תמריצים לבנייה בהרחבות.

דוד רפאל עוסק בתחום הנדל"ן מ-1990. את קבוצת רפאל נדל"ן, הקים ב- 2010 ומאז הוכיחה החברה כי היא מסוגלת לעמוד ואף להציב רף חדש בכל התחומים, החל מאיכות השירות ועד ליזום וביצוע פרויקטים נרחבים של בנייה.

דוד רפאל Administrator
דוד רפאל הוא יזם נדלן מוביל בתחומו. מתמחה בפרויקטים של מגדלי יוקרה, התחדשות עירונית ותמא 38. מרצה, מופיע בתקשורת ומפרסם מאמרים על עולם הנדלן ב- YNET, גלובס, כלכליסט – ועוד.

כתיבת תגובה

Paste your AdWords Remarketing code here