פרויקטים תמ"א 38 במרכז פ"ת – מציאות שהיא הכרח

דוד רפאל - תמא 38
דוד רפאל - תמא 38

גלובס מדווח כי האדריכל ערן תמיר פותח השבוע תערוכה בגלריית האדריכלים ביפו, במטרה לעורר דיון חדש בנושא התמ"א 38, בהציגו את המגבלות והבעיות שהשוק לא התייחס אליהן עד כה, ולהצביע על הזדמנויות בתוכנית, אשר עלולות להחמיץ, אם לא יתנו עליהן את הדעת.

מאת: דוד רפאל

בין היתר תוצג שם הדמיה תאורטית של מרכז העיר פתח תקווה, לאחר שעבר כולו יישום פרויקטים של תמ"א 38.

חשיבותם של פרויקטים תמ"א 38 במרכז העיר פ"ת היא רבה. מדובר באיזור מאוכלס בצפיפות שרוב בנייניו הוקמו לפני עשרות שנים (יש כאלה שהם בני מעלה 60 ואף 70 שנה). הבנייה היא בעייתית ולא מתוכננת ומתאימה לסטנדרטים ישנים ולא מודרנים. פתח תקווה היא עיר מתפתחת ולכן חשוב שגם מרכזה יהיה מודרני וייתן את המענה הדרוש גם מבחינה בטיחותית וגם מבחינה אסתטית.

העירייה אומנם דוחפת פרויקטים של תמ"א 38, אך זה עדיין לא מספיק. גם בקרב התושבים אין מודעות מלאה לנושא, למרות שאנו ברפאל נדל"ן חשים בהתעניינות הולכת וגוברת. כיום אנו שותפים ליוזמת ענק של עיריית פ"ת בפרויקט הכולל כ- 10 אלפים יחידות דיור בין אם המושבות לצומת סגולה.

דוד רפאל הוא יזם נדל"ן בעלים של רפאל א.ג יזמות בע"מ , כתובת: רחוב שהם 5, בנין פז 1 מתחם הבורסה, רמת גן, קומה 19. טלפון: 073-7055771 , פקס: 073-7055777.

 

דוד רפאל Administrator
דוד רפאל הוא יזם נדלן מוביל בתחומו. מתמחה בפרויקטים של מגדלי יוקרה, התחדשות עירונית ותמא 38. מרצה, מופיע בתקשורת ומפרסם מאמרים על עולם הנדלן ב- YNET, גלובס, כלכליסט – ועוד.

כתיבת תגובה

Paste your AdWords Remarketing code here