מגדלי ההשכלה ת"א – השקעת נדל"ן בטוחה

שוק הנדל"ן הישראלי נחשב לשוק יציב ומשגשג ביותר ורבים נוהרים להשקיע בו את מיטב ממונם. הסיבה לכך היא עליית המחירים המתמדת, שנמשכת כבר למעלה מ- 7 שנים וצפויה להימשך כך גם בעתיד, מה שהופך את ההשקעה בנדל"ן למובטחת. במיוחד נכון הדבר, כאשר מדובר בהשקעת נדל"ן בתל אביב במסגרת פרויקט מגדלי ההשכלה. 

מאת: דוד רפאל – צוות האתר

דוד רפאל – מגדלי ההשכלה

רפאל א.ג. יזמות בע"מ בבעלות דוד רפאל, מציעים דירות חדשות במחירים נמוכים מהמחיר הממוצע בשוק, במסגרת פרויקט מגדלי ההשכלה. פרויקט זה ממוקם ברובע המזרחי של ת"א, הנמצא בשלבי פיתוח ותנופה וכולל את שכונות יד אליהו, יצחק שדה ולה גווארדיה. המתחם ממוקם ליד אזורי מסחר ותעסוקה וסמוך אל לב ליבה של העיר ת"א. לאור המחיר הנמוך של הדירות בפרויקט, השקעה זו מבטיחה תשואה גבוהה בעתיד. 

כשמביטים בנתונים מהעשור האחרון המתארים את עליית מחירי הדירות בעיר ת"א, מבינים מדוע ההשקעה במגדלי ההשכלה משתלמת כל כך. מחירי הדירות בת"א הכפילו את עצמם ב-7 השנים האחרונות, עד לכדי כך שכיום, דירה ממוצעת עולה כ- 2 מיליון ש"ח לעומת מיליון בלבד בשנת 2006, מה שמהווה עליה של כ-70%.

עליית מחירי הנדל"ן בת"א במהלך 7 השנים האחרונות

רבים מהמשקיעים בעשור האחרון הגדילו את הונם באמצעות השקעה בנדל"ן בתל אביב וכיום, גם אתם יכולים להשקיע בנדל"ן ולאפשר לעצמכם לקחת חלק בהזדמנות זו. על פי הנתונים הקיימים, תל אביב היא יבשת נדלני"ת וכך גם צפויה להישאר ולכן, רכישת דירה במגדלי ההשכלה תאפשר לכם גם לגור בלב העיר וגם להגדיל את ההון העצמי שלכם.

 

דוד רפאל Administrator
דוד רפאל הוא יזם נדלן מוביל בתחומו. מתמחה בפרויקטים של מגדלי יוקרה, התחדשות עירונית ותמא 38. מרצה, מופיע בתקשורת ומפרסם מאמרים על עולם הנדלן ב- YNET, גלובס, כלכליסט – ועוד.

כתוב/כתבי תגובה