תמ"א 38 ברמת אביב ?

קבוצת אביב שואפת לחזק שכונה שלמה בפרויקט תמ"א 38 ורואה כי מדובר בפוטנציאל אדיר. האם יוסיפו 720 יחידות דיור לשכונה ?

מאת: דוד רפאל

דוד רפאל
דוד רפאל - תמ"א 38 ברמת אביב מתוך גלובס

בסוף החודש שעבר פורסם באתר גלובס כי נושא תמ"א 38 ממשיך לייצר עניין רב סביבו. קבוצת אביב, אשר בראשותה עומדים דורון אביב ודפנה הרלב יזמו שיתוף פעול עם מולי איל בעלי חברת אי אס נדל"ן. הפעילות המשותפת ביניהם תעסוק ביזום תמ"א 38 תחת השם "אביב איל". חברת הבת צפויה להתחיל בפרויקט הראשון ברמת אביב הירוקה.

החברה החדשה שואפת לחזק שכונה שלמה. לדעתם, מדובר על פוטנציאל של 80 בניינים כאשר בכל בניין מתוכננת תוספת של עד 12 דירות מה שיוסיף 720 יח"ד בשכונה בתוספת של כ-2000 מקומות חנייה אפשריים.

כעת מחזיקה החברה בהסכם חתום עם בניין אחד בשכונה ומקיימת משא ומתן עם בניינים נוספים. הצפי של החברה הוא להגיע בתוך כשנה לחתימה עם עשרה בניינים, כאשר קיימת תמיכה איתנה מהעירייה ומבעלי הדירות המעוניינים בפרויקט. על אף השאיפה לחזק את כל השכונה, מוסרים בחברה כי התכנון יהיה פרטני עבור כל בניין בנפרד.

במסגרת פרויקט החיזוק עתידים לקבל הדיירים תוספת בנייה של 25 מ"ר לכל דירה ויוכלו לבחור בין שלושה מדרגי שיפוץ בעלויות שונות. החברה מעריכה כי השבחת הדירות צפוי להגיע בין 700 אלף למיליון שקל. כיום מחיר ממוצע של דירה עומד על 1.7 מיליון שקל ואילו שכר דירה ממוצע עומד על 4500 שקלים ולאחר הפרויקט הוא צפוי להגיע לממוצע של 6500 שקל. ולנו רק ניתן להמתין ולראות כיצד הפרויקט יתקדם

דוד רפאל הוא יזם נדל"ן בעלים של רפאל א.ג יזמות בע"מ

דוד רפאל Administrator
דוד רפאל הוא יזם נדלן מוביל בתחומו. מתמחה בפרויקטים של מגדלי יוקרה, התחדשות עירונית ותמא 38. מרצה, מופיע בתקשורת ומפרסם מאמרים על עולם הנדלן ב- YNET, גלובס, כלכליסט – ועוד.

כתיבת תגובה

Paste your AdWords Remarketing code here