מדיניות ליברלית ברמת גן בפרויקט תמ"א 38

מהנדס עיריית ר"ג חשף באתר News1 כי בכל הנוגע למדיניות העירייה בתמ"א 38 הם מאוד ליברליים ועושים הכול על מנת לדחוף ולקדם את הפרויקט.

מאת: דוד רפאל

דוד רפאל

עושה רושם כי עיריית רמת גן היא העירייה האידאלית עבור תכנית תמ"א 38. מזה זמן רב שראש העיר הפנים בחשיבות התכנית וביכולות שלה למנף את העיר ולסייע לתושבים. בעיריית רמת גן משתמשים בסעיף 23 לחוק התמ"א המאפשר להם לבנות דירות קטנות יותר, אך ללא הגבלה.

נתונים חיוביים עבור התושבים

זכויות התושבים יגדלו. יקבלו חדר נוסף בבית, ממ"ד וחניה. לכל דירה תהיה חנייה בטאבו מה שיפנה מקום בחניה ברחוב ויתאפשר לעוד אנשים לחנות בנוחות. הוספת ממ"ד לדירות כולל גם לבניינים ישנים לקומת קרקע רק מרמז כי עיריית רמת גן דואגת לבטיחות תושביה. המערך שהקימה העירייה משובח. מזה כשנתיים הם מפעילים מכון רישוי מסודר שמטפל בפרויקטים של התמ"א. בין אם זה אישור מהיר של פרויקטים של עד שישה חודשים לפרויקט רגיל ואילו תכנית מורכבת עד שנה. עיריית תל אביב רק מתחילה כיום להפעיל מכון כזה.

מדובר בתפיסה של ראש עיר שמיישר קו עם התושבים והיזמים ובא לקראתם כי הוא מעוניין לקדם את פרויקט התמ"א 38 בעיר. אין צל של ספק כי עיריית רמת גן מקדימה את כולם בנושא. נותר רק להביט בשמחה על הצורה בה מקדמים את הפרויקט בעיר ולקוות כי ערים נוספות יצטרפו אליהם במהרה.

דוד רפאל הוא יזם נדל"ן בעלים של רפאל א.ג יזמות בע"מ

דוד רפאל Administrator
דוד רפאל הוא יזם נדלן מוביל בתחומו. מתמחה בפרויקטים של מגדלי יוקרה, התחדשות עירונית ותמא 38. מרצה, מופיע בתקשורת ומפרסם מאמרים על עולם הנדלן ב- YNET, גלובס, כלכליסט – ועוד.

כתיבת תגובה

Paste your AdWords Remarketing code here