השלב הבא: פרויקטים של תמ"א 38 במבני משרדים

כפי שדווח בגלובס השבוע משרד השיכון מתכוון לקדם פרויקטים של תמ"א 38 במבני משרדים ולא רק בבנייני מגורים. מדובר באחד הנושאים המשמעותיים בענף הנדל"ן בישראל

דוד רפאל

"משרד השיכון בוחן קידום פרויקטים במסגרת תמ"א 38 לא רק במגורים אלא גם במבני משרדים ותעשייה. להערכתי זה יהיה השלב הבא", כך אמר היום השמאי הממשלתי הראשי במשרד המשפטים, טל אלדרוטי בכנס של איגוד חברות תמ"א 38. עוד הוסיף כי "במשרד המשפטים אנחנו פועלים עכשיו להאחדת כללי השמאות בתחום וזאת כדי שיותר פרויקטים יוכלו להתקדם. מדובר באחד הנושאים החשובים ובאחד המנופים המשמעותיים של ענף הנדל"ן למגורים בישראל".

"תמ"א 38 זה אחד הסיפורים המעניינים שמתרחשים היום במדינת ישראל. אף אחד לא יודע מתי תהיה רעידת אדמה רצינית. אבל האפטיה של התמודדות משרדי הממשלה עם אסונות היא נוראית. כך היה גם עם אסון הכרמל" כך אמר יו"ר איגוד לשכות המסחר, אוריאל לין. עוד אמר בכנס: "הביצוע היום לא הולם את היעדים. אני מקווה שלא נצטרך עוד וועדות חקירה, אנחנו צריכים תנופת בנייה. אבל דבר אחד ברור, בלי דחיפת המגזר העסקי כלום לא יקרה, ובכנסת ישראל עוסקים כל הזמן בהרס המגזר העסקי".

דוד רפאל Administrator
דוד רפאל הוא יזם נדלן מוביל בתחומו. מתמחה בפרויקטים של מגדלי יוקרה, התחדשות עירונית ותמא 38. מרצה, מופיע בתקשורת ומפרסם מאמרים על עולם הנדלן ב- YNET, גלובס, כלכליסט – ועוד.

כתיבת תגובה

Paste your AdWords Remarketing code here